Kaip priimti naują šaldytuvą

Paskelbė admin 2019/01/11 0 Komentaras (-ai) Prekybinė šaldymo įranga,

Kad nauja įranga nesukeltų naujų problemų, o teiktų tik džiaugsmą, svarbu atsakingai ir tvarkingai pasiruošti naujo šaldytuvo priėmimui. Pagrinde jei nėra sutarta kitaip prekybinius šaldytuvus pirkėjo adresu pristato vienas vairuotojas krovininiu automobiliu su hidrauline platforma krovinio nukėlimui iš automobilio ant žemės. Rankinio keltuvo pagalba vairuotojas gali privežti krovinį jei tam nėra jokių kliūčių t.y.  slenkstis, laiptai, nuokalnes ar įkalnės, per siaura durų anga kroviniui įvežti su pakuote (vairuotojas niekada įrangos ne išpakuoja) ir pan. Šiais atvejais vairuotojas bus priverstas atiduoti gavėjui krovinį jį nukėlęs iš mašinos, o įnešimu turi pasirūpinti gavėjas.

Nauja įranga būna supakuota ant padėklo pritaikyto pervežti keltuvu. Priklausomai nuo šaldytuvo modelio priklauso apsauginės transportavimo pakuotė. Įranga neturinti stiklinių dalių pakuojama į kartoną, modeliai turintys tik stiklines duris taip pat pakuojami į kartoną papildomai pažymint specialiu užrašu stiklinių durų vietą. Paprastai ši vieta yra sustiprinama iš vidaus smūgius sugeriančia medžiaga, bet vis tiek kilnojant krovinį už šios vietos laikytis nepatartina. Prekybiniai šaldytuvai turintys daugiau stiklų yra sunkūs, todėl pakuojami ant medinių transportavimo padėklų sustiprinant visą perimetrą iš medžio sukalta dėže. Stiklai būna arba apsaugoti papildomai nuo vibracijos arba supakuoti atskirai vitrinos viduje (tai galėtų būti stiklinės lentynos, durelės ir pan.).

Svarbi naujos šaldymo įrangos priėmimo dalis yra transporto dokumentų pasirašymas. Transporto įmonė pateikia krovinio pristatymą patvirtinanti dokumentą – važtaraštį. Krovinio gavėjo pareiga yra apžiūrėti krovinį, o tiksliau pakuotę, nes pristatymo metu niekas krovinio iš pakuotės neišima. Visus pakuotės pažeidimus, tai galėtų būti įlenkimai, įbrėžimai ir pan. būtina pažymėti priėmimo dokumentuose. Net jei pakuotėje yra tik įlenktas kampas būtina tai pažymėti. Jeigu pristatomas šaldytuvas aukštas virš 2m atidžiai apžiūrėkite pakuotės viršų, nes gal kraunant aukštą krovinį į mašiną galėjo būti pažeistas viršus. Taip pat apžiūrėkite ar transportavimo padėklas yra nepažeistas, nes jam sulūžus yra tikimybė, kad šaldytuvo apačia turės pvz. įbrėžimų. Krovinio iškrovimui – priėmimui yra skiriama nuo 15 iki 30 minučių. Nenustebkite gavę krovinį be pažeidimų, taip atsitinka daugumoje atveju, tiesiog kartais būna apgadinimų pervežant ir yra svarbu tiksliai atsekti kada jie atsirado. Važtaraščio su įrašu apie pažeidimus ir nuotraukų pažeidimo vietų pakanka, kad krovinys buvo pažeistas pristatant, o ne pačio gavėjo. Žemiau galite peržiūrėti trumpa mokomąjį filmuką kaip įrangą siūlo inspektuoti amerikiečių prekybinės šaldymo įrangos gamintojas TRUE.

 

 

Rašyti komentarą