Apie įmonę

    Šią internetinę parduotuvę sukurė įmonė Šaltoji banga. Pati įmonė įkurta 1994 metais ir yra atestuota projektavimo ir montavimo darbų įmonė, turi Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos atestatus, technikos priežiūros tarnybos liudijimus, šaldymo įrangos (įvairios paskirties)  gamintojų sertifikatus, leidimus ir draudimo liudijimus montavimo bei aptarnavimo darbams atlikti.

    Nuo 1998 m.  “Šaltoji banga” yra Lietuvos nacionalinės šaltininkų asociacijos narė, 2009 m. Įmonės direktorius yra Nacionalinės šaltininkų asociacijos valdybos narys. Pagrindinis įmonės biuras yra Vilniuje, o Klaipėdoje dirba UAB “Šaltoji banga” filialas. Įvairios paskirties pramoniniai ir komerciniai projektai vykdomi visoje Lietuvos teritorijoje ir Latvijoje. Šiuo metu įmonės projektavimo, montavimo, aptarnavimo, gamybos bei pardavimo skyriuose dirba apie 30  žmonių, klientų paslaugoms virš 20 transporto priemonių.

    UAB „Šaltoji banga“ bendradarbiauja su pagrindiniais ir mažais Europos šaldymo įrangos gamintojais, todėl užsakovams  galime pasiūlyti geriausius ir moderniausius techninius sprendimus. Įmonės serviso grupės darbuotojų kvalifikacija, bei ilgametė įvairios paskirties įrangos aptarnavimo patirtis, garantuoja techninės priežiūros ir remonto darbų kokybę. Užsakovui mes siūlome visas šaldymo paslaugas:

  • kokybiškos prekybinės šaldymo įrangos tiekimas;
  • komercinių šaldytuvų įrengimas;

  • įvairių šaldymo sistemų įrengimas ar modernizavimas;

  • modernių valdymo sistemų projektavimas ir diegimas;

  • šaldymo įrangos remonto darbai ir atsarginės dalys;

  • nuolatinė įrangos techninė priežiūra, garantinis ir pogarantinės aptarnavimas.

    Šiuo metu “Šaltoji banga” sukaupė didelę patirtį mažmeninės prekybos maisto prekių parduotuvių projektavimo ir montavimo srityje. Nuo 1994 m. buvo sumontuota virš 80 objektų MAXIMA, RIMI ir kitiems prekybos tinklams, tarp jų pirma MAXIMA Vilniuje, Sausio 13-osios g. ir didžiausi Lietuvoje supermarketai: HYPER MAXIMA Klaipėdoje (~12.000m2) ir Kaune(~11.000m2), HYPER MAXIMA AKPOPOLIS Vilniuje(~10.000m2), RIMI MEGA centre Kaune (~11.000m2)  ir daug kitų.
    Mūsų įmonė lieka ištikima savo veiklos principais – profesionalumas, moderniausi  sprendimai, ilgalaikiai santykiai su klientais, jų pasitikėjimas bei pasitenkinimas įmonės tiekiamomis paslaugomis ! Siūlome visiems asmeniškai tuo įsitikinti, suvienyti pastangas ir drauge siekti geriausio rezultato šiuolaikiškos šaldymo įrangos ir modernių šaldymo technologijų srityse!

Maloniai kviečiame bendradarbiauti!