Šaldymo įrangos remontas Vilniuje Klaipėdoje

Šaldymo įrangos remontas Vilniuje Klaipėdoje


Maisto pramonėje temperatūrinis režimas saugomiems produktams yra labai svarbus. Sugedus šaldymo įrangai didelė dalis darbo procesų sustoja, todėl laikas yra lemiamas faktorius sprendžiant šaldytuvų gedimus. Mūsų įmonė turi šaldymo technikų komandą, kuri yra pasirengusi išvykti nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Mūsų įmonėje dirba tik patyrę šaldymo meistrai su virš dešimties metų patirtimi, šaldymo inžinieriai su virš trisdešimt metų patirtimi šaldymo technikoje. Greita gedimų defektacija ir patikimas šaldymo įrangos remontas garantuoja nepriekaištingą šaldymo sistemos veikimą. Atliktiems darbas ir pakeistoms dalims suteikiame garantijas. UAB "Šaltoji banga" turi Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos agentūros atestatą leidžianti dirbti su fluorintomis dujomis. Visi montavimo ir aptarnavimo darbai yra apdrausti draudimo liudijimu.

Mes galime pasiūlyti šias paslaugas

  • prekybinės šaldymo įrangos remontas ir aptarnavimas;
  • freoninių šaldymo sistemų remontas ir aptarnavimas;
  • pramoninių  šaldymo sistemų remontas ir aptarnavimas;
  • šaldymo sistemų ir šaldytųvų gedimų diagnostika ir ekspertizė;
  • nuotolinis šaldymo sistemų stebėjimas ir šaldymo ūkio priežiūra.

Darbų įkainiai priklauso nuo reagavimo laiko, darbų sudėtingumo. Mes mieliau remontuojame gedimą greičiau uz didesnį įkainį, nei pigiai, bet dvigubai ilgiau, beto sutartiniams klientas visuomet taikomos nuolaidos ir pirmenybė !

Siūlome visiems asmeniškai įvertinti mūsų galimybes, suvienyti pastangas ir drauge siekti geriausio rezultato šaldymo įrangos priežiūros srityse!

Platesnis aprašymas: https://www.saltojibanga.lt/servisas/


Šioje kategorijoje prekių nėra.