Pramoninė šaldymo kamera

Nauja Pramoninė šaldymo kamera

Pramoninė šaldymo kamera

Projektuojame ir montuojame pramonines šaldymo kameras maisto produktų laikymui reguliuojamos temperatūros ir drėgmės režime. Mažiausių šaldomų patalpų matmenys profesionalioms virtuvėms prasideda nuo 140x140x200cm su 10cm didinimo žingsniu. Šaldymo kambariai virš 600cm pločio montuojami su lubų palaikymo sistema. Dideliems šaldymo sandėliams privačiuose ūkiuose siūlome aukšto efektyvumo pramoninius garintuvus, kurie yra pritaikyti intensyviam naudojimui su žymiai mažesnėmis eksploatacinėmis sąnaudomis lyginant su tos pačios galios standartiniais modeliais. Pramoninės šaldymo kameros montavimo darbus apima pilnas termoizoliacijos įrengimas sienoms, grindims ir luboms, stumdomų, varstomų, švytuoklinių vartų sistemos įrengimas. Esant poreikiui taip pat įrengiame smūgių apsaugas durims ar sienoms, vidinį apšvietimą.

Šaldymo kamerose gali būti įrengta įvairių tipų ir galingumų šaldymo įranga. Mažoms kamerėlėms siūlome monoblock šaldymo įranga. Šie šaldymo agregatai yra pilnai surinkti gamykloje ir pristatomi tvirtame korpuse. Juos paprasta montuoti pakabinant ant šaldymo kameros sienos arba lubų. Split šaldymo sistemos turi dvi atskiras dalis vidinę ir lauko. Jų privalumas yra karštosios dalies išnešimas iš patalpos kur yra sumontuota pramoninė šaldymo kamera, tokiu būdu virtuvė ar parduotuvės patalpos nėra papildomai šildomos kaip monoblock atveju. Priklausomai nuo šaldymo kambarių dydžio ir jų kiekio yra naudojama ir centrinė šaldymo sistema, kai visas šalčio vartotojai yra sujungiamas šaldymo vamzdynais ir prijungiamas prie centrinės šaldymo mašinos. Tokios šaldymo sistemos privalumas mažesnės elektros sąnaudos ir patikimesnis veikimas, bet kadangi šaldymo centralė yra viena visam ūkiui jos nesandarumas paveiks visus šalčio vartotojus. Priklausomai nuo šaldymo galios poreikio galime pasiūlyti sekančius energijos taupymo būdus pramoninėms šaldymo kameroms:

 1. Dažnio keitikliai kompresoriams
 2. EC ventiliatoriai garintuvams ir kondensatoriams
 3. Elektroniniai temperatūros valdymo vožtuvai
 4. Kondensacijos temperatūros žeminimas iki 40C
 5. Ekologiški šaltnešiai su mažu VAP
 6. Atliekinės šilumos panaudojimas pastato šildymui
 7. Automatinio atsidarymo vartų sistemos
 8. Nuotolinė šaldymo ūkio stebėjimo ir optimizavimo sistema Carel Boss.

Visas mūsų sumontuotas šaldymo kameras prižiūri profesionalus remonto padalinys. Garantijos metu atliekame periodinius šaldymo sistemos tikrinimus. Naujai sumontuotos šaldymo kameros yra LR tvarka įregistruojamos AIVIKS sistemoje. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime jums geriausią sprendimą.

Ledo generatorių aprašymas
Ilgis 2000 mm
Plotis 2000 mm
Aukštis 2500 mm
Gamybos šalis Ispanija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

 • Prekės kodas: Pramoninė šaldymo kamera
 • Prieinamumas: Pagal užsakymą 4-5 savaitės
 • 7422.14€
 • Kaina be PVM: 6134.00€

Galimi pasirinkimai