Prekių pristatymo sąlygos

  1. Visos užsakytos prekės pristatomos Lietuvos teritorijoje iki durų DDP incoterms 2010.
  2. Prekes į objetą pristato tik vairuotojas ir iškrauna prekes iš transporto priemonės.
  3. Įrangos įnešimas į objetą ir krovėjai į kainą nėra įskaičiuoti. Visi krovimo darbai derinami tik atskiru susitarimu mažiausiai 4d.d. iki planuojamos pristatymo datos.
  4. Prekės pristatomos tinkamai supakuotos. Judančios dalys tokios kaip: stiklai, lentynos yra supakuotos atskirai, norint išvengti pažeidimų transportavimo metu, todėl nors prekės iš gamyklos siunčiamos pilnai veikiančios ir suprogramuotos (tereikia įjungti į atitinkamos galios elektros tinklą) stiklus ir lentynas susidėti turi pats gavėjas.
  5. Pagal atskirą susitarimą mes galime organizuoti pilną spektrą paslaugų nuo krovėjų prekės įnešimui iki meistro apsilankymo ir apmokymo naudotis, ir prižiūrėti įrangą.
  6. Priimant prekes pirkėjas turi atidžiai apžiūrėti pakuotę ar ji nėra pažeista. Jei kyla menkiausios abejonės dėl krovinio būklės reikia išpakuoti prekę ir apžiūrėti. Tik pilnai įsitikinus, kad užsakyta prekė atkeliavo nepažeista galima pasirašyti krovinio važtaraštį, kurį paduos vairuotojas.
  7. Esant pakuotės pažeidimams (net jeigu prekė nebuvo pažeista galėjo atsirasti paslėptas vidinis defektas) reikia aiškiai aprašyti pažeidimą, jeigu yra galimybė padaryti nuotraukas ir tik tada pasirašyti važtarašti. Užpildytą važtaraščio kopija atsiuskite mums ir mes pašalinsime nesklandumus.
  8. Jeigu prekės pakuotė pristatymo metu nebuvo pažeista ir važtaraštyje nebuvo pažymėti jokie pažeidimai, bet išdalies išpakavus pakuotę yra pastebimi prekės paslėpti pažeidimai - būtina juos užfiksuoti foto nuotraukoje, kol prekė nėra pilnai išpakuota iš gamyklinės pakuotės. Būtina sąlyga: tokio pobūdžio paslėptus pažeidimus galima užfiksuoti ir pranešti mums tik per 7 dienas nuo prekės pristatymo dienos.
  9. Gavus brokuotas prekės su gamykliniais išorės defektais pavyzdžiui: blogai nudažytos prekės, sulankstytos dalys (turi būti neišpakuotos), susiburbuliavusi izoliacinė medžiaga ir panašiai, susisiekite su mumis ir mes pakeisime brokuotas dalis naujomis.
  10. Smagu, kad susipažinote su visomis pristatymo sąlygomis. Linkime gero naudojimosi !